طراحی سایبان دکوراتیو

از این نوع سایبان بیشتر در مکانهایی که جنبه تزیینی سایبان بیشتر از جنبه ی کاربردی آنها مد نطر است استفاده میشود . این نوع سایبان برقی مغازه به صورت ثابت است و قابلیت جمع شدن ندارد و معمولا در ویترین مغازه ها و نمای کافه رستورانها قابلیت استفاده دارند. در این نوع سایبان به دلیل عدم جمع شدن سایبان و داِئم قرار گرفتن در معرض نو خورشید و باد و باران ،پارچه استفاده شده اهمیت زیادی دارد.

این نوع سایبان ها که کاربرد بخصوصی در رستوران هایی که فضای باز دارند، مغازه های که ویترین آنها در معزض نور آفتاب قرار دارد و حتی در بعضی از کافه ها به دلیل شکل زیبا و نمای فوق العاده ی آنها که زینت بخش مجموعه میباشد، استفاده میشود. لازم به ذکر است که به دلیل ارتباط زیاد این نوع سایبان ها با نور مستقیم آفتاب، الزاما از پارچه های مقاومی باید استفاده کرد که صلاحدید مهندسین و طراحان شرکت سایه برگ سترگ پارچه های تولید شده از شرکت رکاسنس اسپانیا میباشد.

این نوع پارچه به دلیل مقاومت بالا در برابر آفتاب و باران های اسیدی و… مورد توجه بسیاری از صنعت گران شده که به عنوان مثال در صنعت ساخت خودروهای کروک و قایق های تفریحی و…. کاربرد بسزایی دارد. این نوع سایبان ها با ۳ نوع سیستم موتور دار،دستی و ثابت راه اندازی میشوند.

مشاوره و استعلام قیمت