قیمت و خرید سایبان بازویی

امروزه استفاده از سایبان‌ها در کشور بسیار مرسوم شده است و شرکت‌های زیادی کار تولید و نصب انواع آن را انجام می‌دهند. سایه برگ به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه طراحی سقف‌ها و سیستم‌های سایبان جمع شونده اتوماتیک، یکی از انواع سایبان‌های پرفروش بازار، که نوع بازویی آن است را به دو شکل برقی و دستی برای شما عزیزان موجود دارد. ابعاد سایبان بازویی در اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شود که قابلیت تنظیم از زاویه ۰ تا ۴۵ درجه را دارد.

این محصول وزن کمی را به دلیل استفاده از آلیاژ آلومینیوم به خود اختصاص داده و پارچه نانو در تولید آن، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت سایبان بازویی با توجه به انتخاب شما، ابعاد و مشخصات آن تعیین می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را قبل از خرید سایبان بازویی در اختیارتان قرار دهیم.

شماره تماس: ۰۹۳۸۸۳۷۴۰۲۳ – ۰۹۳۷۲۱۵۹۷۸۰

سایبان بازویی چیست؟

سایبانی که دارای بازوهای مکانیکی جمع شونده باشد، سایبان بازویی یا به اصطلاح سایبان فنری است. این سایبان در بازار با نام‌های سایبان برقی، سایبان جکی و سایبان هوشمند شناخته می‌شود. شما به وسیله بازوهای این محصول، قادر هستید تا آن را باز یا بسته کنید. قطعات سایبان بازویی به شکلی طراحی شده‌اند که شما می‌توانید به راحتی در ساختار آن تغییراتی ایجاد نمایید. همچنین امکان حذف یا اضافه کردن چند ویژگی به این محصول وجود دارد.

ساخت سایبان بازویی در مجموعه سایه برگ با توجه به بررسی نیاز مشتری صورت می‌گیرد. احتمال دارد هر کدام از سایبان‌ها تغییرات جزئی در ساختارش وجود داشته باشد که توسط تولید کننده، انجام شده است و باید در زمان خرید سایبان برقی و بازویی، به آن دقت کرد.

سایبان بازویی چیست؟

شماره تماس: ۰۹۳۸۸۳۷۴۰۲۳ – ۰۹۳۷۲۱۵۹۷۸۰

قیمت سایبان بازویی

هزینه خرید سایبان بازویی در مجموعه سایه برگ، به علت تنوع آن محدوده بزرگی را شامل می‌شود. قیمت فروش سایبان بازویی برقی و دستی با توجه به جنس متریال به کار رفته در آن مشخص خواهد شد. در صورتی که تمایل به خرید سایبان بازویی ارزان قیمتی دارید، حتما از سایبان های دستی با طرح های ساده انتخاب کنید.

در صورتی که بخواهید هزینه بیشتری را صرف کنید، مدل‌های لوکس و گران قیمتی به صورت برقی و هوشمند به شما پیشنهاد می‌شود. خرید سایبان بازویی دو قابلیتی نیز، مدل کاربردی است که بسیار برای مشتری جذاب خواهد بود و قیمت مناسبی دارد. اگر قصد خرید سایبان بازویی برای مغازه و یا هر محیط دیگری را دارید، حتما با کارشناسان سایه برگ در تماس باشید.

لیست قیمت انواع سایبان بازویی

قیمت سایبان بازویی بر حسب متر مربع

تماس بگیرید.

قیمت موتور و برد کنترل و ۱ عدد ریموت کنترل

تماس بگیرید.
قیمت آویز سایبان بر حسب متر مربع

تماس بگیرید.

اجرت نصب هر یک از سایبان‌های بازویی برقی و دستی

تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۳۸۸۳۷۴۰۲۳ – ۰۹۳۷۲۱۵۹۷۸۰

عوامل موثر بر قیمت سایبان بازویی

امروزه به علت قابلیت باز شوندگی بالای سایبان بازویی، در میان مصرف‌کنندگان از محبوبیت چشم‌گیری نسبت به سایر محصولات، برخوردار شده است. به طور کلی می‌توان عوامل موثر در قیمت سایبان بازویی به موارد زیر اشاره کرد:

  • رنگ بازوها و پارچه آن
  • ابعاد سایبان بازویی
  • متریال استفاده شده در سایبان
  • پارچه و روکش محافظ محصول
  • برند تولید کننده سایبان

پیشنهاد می‌شود برای با خبر شدن از قیمت سایبان بازویی، حتما با کارشناسان فروش شرکت سایه برگ تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس جهت استعلام قیمت سایبان بازویی

✅ نام شرکت:

مجموعه سایه برگ سترگ

👩‍💼 خدمات:

تولید و طراحی سقف‌ها و سیستم های سایبان اتوماتیک
☎️ مشاوره رایگان:

۰۹۳۷۲۱۵۹۷۸۰۰۹۳۸۸۳۷۴۰۲۳

💰 تعرفه محصولات:

تماس بگیرید

مشخصات سایبان بازویی

خرید و نصب سایبان بازویی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مشتری هدف خود است؛ به همین جهت امروز شاهد بزرگ شدن سهم بازار و افزایش مشتریان آن خواهید بود. جنس بازو و چادر سایبان بازویی، برای کاربر بسیار اهمیت دارد و باید طبق نیاز او طراحی شود. در تولید سایبان بازویی در مجموعه سایه برگ، حالت باز و بسته شدن به صورت فنری است تا در فصول مختلف سال بتوان، از آن استفاده کرد. استاندارد خاص سایبان بازویی، به آن باز شوندگی تا ۴ متر را خواهد داد. این نکته را باید گفت ساختار این محصول با برند سایه برگ بسیار کاربر محور است و این نوع طراحی تعمیر سایبان بازویی را به حداقل رسانده است.

قطعات سایبان بازویی

سایان بازویی دارای قطعات مختلفی است که هر کدام بخشی از آن را تشکیل می‌دهد. قسمت اصلی این سایبان بازویی، موتور تیوبلار است که می‌تواند آن را باز و بسته کند. پارچه سایبان بازویی بخش دیگری از این محصول است که از جنس مقاومی مثل PVC تولید می‌شود. بازوهای سایبان که عموما باید از آلیاژ آلومینیوم استفاده می‌کند، می‌تواند در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی توسط سایه برگ برای مشتری طراحی گردد. به علاوه می‌توان از قطعاتی مثل نگهدارنده، گیربکس، تنظیم کننده شیب و قوطی اصلی سایبان نام برد.

طراحی سایبان بازویی

در مجموعه سایه برگ برای طراحی و ساخت سایبان بازویی برقی و دستی، از تجهیزات و محاسبات دقیق و حساسی استفاده می‌شود که نیاز به تخصص بسیار بالا خواهد داشت. طراحی سایه بان بازویی در انواع مختلف و متناسب با نیاز کاربر، از جمله مواردی است که باعث شده، محبوبیت آن بسیار افزایش پیدا کند.

انواع سایبان بازویی

اگر قصد خرید سایبان بازویی دستی و برقی را از ما دارید، باید با انواع آن آشنا شوید. برخی از سایبان‌ها به موتور الکتریکی، رسیور، ریموت، سنسور لرزش، سنسور باد و یا سنسور گرما مجهز هستند که تفاوت‌هایی را ایجاد می‌کنند. به طور کلی برای تقسیم بندی انواع سایبان بازویی از مکانیسم بازشوندگی و جمع شوندگی استفاده می‌شود که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

  • برقی
  • دستی
  • هوشمند
  • دو قابلیتی

اکنون به شرح هر کدام از سایبان های بازویی موجود در مجموعه سایه برگ خواهیم پرداخت:

سایبان بازویی برقی

اگر به دنبال سایبان برقی‌ بازویی مدرن و کاربردی هستید، حتما به ویژگی‌های آن دقت کنید. وقتی یک سایبان برای باز شدن و جمع شدن از موتور الکتریکی، رسیور و ریموت کنترل استفاده نماید، نوع اتوماتیک یا برقی است. نصب سایبان بازویی تهران و دیگر شهرها با این مکانیسم نیاز به تخصص بالایی دارد. استفاده از این سایبان بسیار راحت خواهد بود و نیازی به استفاده از نیروی بازوی انسان نیست.

سایبان بازویی دستی

سایبان بازویی معمولی یا دستی محصولی شناخته شده است که بازشوندگی و جمع شوندگی، به وسیله گیربکس و هندل صورت می‌گیرد. ساخت سایبان متحرک بازویی به صورتی است که تمام عملیات آن با دخالت نیروی مستقیم حرکتی از طرف انسان خواهد بود. 

سایبان بازویی هوشمند

این سایبان همان سایبان برقی و اتوماتیک است که با توجه به وجود سنسورهای هوشمند مثل سنسور نور، باد، گرما و لرزش، برای خود برنامه ریزی انجام می‌دهد. سایبان بازویی مغازه و فروشگاه‌های مدرن، اکثرا از این مدل است و نصب سایبان بازویی هوشمند باید توسط کادر مجرب انجام شود تا همه سنسورها به خوبی عمل کنند. سایبان بازویی متحرک هوشمند با پارچه های برزنتی، اکریلیک و پی وی سی در بازار موجود است.

سایبان بازویی دو قابلیتی

در بازار یک سایبان وجود دارد که هم به صورت دستی قابلیت استفاده دارد و هم به صورت برقی و اتومات کار می‌کند. فروش سایبان بازویی دو قابلیتی نیز در بازار بسیار جذاب شده است و بسیاری از فروشندگان آن را به فروش می‌رسانند. موتور گیربکس سایبان بازویی به شکلی است که به راحتی در دو حالت کار خود را انجام می‌دهد. یک ویژگی که سایبان‌های بازویی دارند این است که می‌توان ویژگی‌ها و قابلیت‌های اضافه را به انواع سایبان‌ها افزود.انواع سایبان بازویی

کاربرد سایبان بازویی متحرک

خرید سایبان بازویی متحرک باید این قابلیت را داشته باشد که از ورود نور خورشید، باران و سایر عوامل به داخل آن جلوگیری کند. البته کارایی این سقف متحرک برقی یا دستی با توجه به نیاز کاربر مشخص می‌شود و احتمال تغییر در آن وجود دارد. دیگر مکان‌هایی که می‌توان از سایبان بازویی استفاده کرد، تراس و حیاط خلوت است. می‌توان با نصب این نوع سایبان متحرک در بالکن یا تراس از فضای سبز خود محافظت نمود. نصب سایبان متحرک، می‌تواند باعث جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به فضای سبز مورد نظر شود.

ویژگی‌های سایبان بازویی

شاید در زمان خرید سایبان بازویی با خود بگویید، این سایبان چه قابلیت‌هایی را داشته باشد. سایبان فنری و بازویی و مدل‌های دیگر، از جمله نام‌هایی است که شما در مجموعه ما نام آن را خواهید شنید اما از قابلیت‌های آن مطلع نیستید. به طور کلی سایبان‌های بازویی در سایه برگ دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیر خواهند بود:

ویژگی های انواع سایبان بازویی در مجموعه سایه برگ

طراحی سایبان بازویی با تنوع بالا

از جمله قابلیت‌هایی که سایبان بازویی دارد طراحی آن است. طراحی این محصول بسیار متنوع خواهد بود و از متریال و رنگ‌های مختلف، در آن می‌توان استفاده کرد.

تنوع در جنس روکش سایبان بازویی

جنس روکش این سایبان به صورتی است که تنوع بسیار بالایی در آن وجود دارد و می‌توان روی آن به راحتی چاپ کرد؛ همچنین امکان چاپ تبلیغات نیز روی این روکش وجود دارد.

طول عمر بالای سایبان بازویی

به علت استفاده از روکش ضد آب در این سایبان‌ها، از نفوذ باران و برف جلوگیری می‌شود؛ این روکش، طول عمر بالای سایبان بازویی را تضمین می‌کند.

قیمت سایبان بازویی

مطالعه خرید سایبان مغازه به شما برای آشنایی بیشتر پیشنهاد می‌شود.

خرید سایبان بازویی از مجموعه سایه برگ

سایبان بازویی از جمله محصولاتی است که پوشش خوبی، در برابر عوامل جوی و طبیعی را خواهد داشت. اگر قصد خرید سایبان بازویی را دارید، حتما به مجموعه سایه برگ مراجعه کنید. این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه ساخت انواع سایبان‌های برقی و بازویی، توانسته طیف وسیعی از مشتریان را به خود جذب نماید. همچنین قادر است با مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع سایبان، در انتخاب بهترین محصول به شما، با توجه به نیازتان، راهنمایی خوبی را ارائه دهد.

خلاصه آنچه برای خرید سایبان بازویی باید بدانید

با توجه به اطلاعاتی که در مورد خرید سایبان بازویی به شما ارائه شد، پیشنهاد می‌شود حتما از مجموعه معتبری همچون سایه برگ این انتخاب را انجام دهید. برخی از محصولات از جمله سایبان بازویی و یا پنجره گیوتینی برقی به دلیل ظاهر زیبا و کاربرد زیادش در فضاهای مختلف، می‌تواند برای هر مشتری و کاربری مفید باشد.

خرید سایبان بازویی از مجموعه‌ای که تجربه زیادی در حوزه تولید و اجرای انواع سایبان‌ها دارد، حداکثر رضایت شما را به عنوان مشتری، ایجاد خواهد کرد. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که نصب سایبان بازویی باید توسط متخصصین و کارشناسان حرفه‌ای صورت گیرد تا سال‌ها بدون خرابی و مشکل بتواند کار کند.

سوالات متداول شما در خصوص خرید سایبان بازویی

سایبان بازویی از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

این محصول از قطعاتی مثل یراق تنظیم کننده شیب سایبان، میل لنگ میله‌های پشتیبانی، پارچه، روکش اسکلت و بازوی نگهدارنده فلزی تشکیل شده است که در خرید سایبان بازویی باید به آن توجه شود.

آیا می‌توان طراحی نور در سایبان بازویی داشت؟

شما می‌توانید به سایبان دستی و بازویی خود طراحی نوری متناسب با سلیقه خود اضافه نمایید. حتما در زمان خرید سایبان بازویی از سایه برگ این نکته را اعلام کنید.

مشاوره و استعلام قیمت