سایبان برقی
20
بهمن

خرید سایبان برقی یکی از پرکاربردترین وسیله‌ها از چندین سال پیش تا به حال بوده است. سایبان برقی مغازه، یک نمونه توسعه پیدا کرده از سایبان بازویی معرفی می‌شود. این وسیله با داشتن یک موتور توبولار، به وسیله یک ریموت کنترل باز و بسته خواهد شد. قیمت سایبان برقی مغازه به دلیل وجود ویژگی‌های بیشتر از نوع دستی آن بالاتر خواهد بود. از این وسیله برای حفاظت اجناس داخل ویترین مغازه‌ها، در برابر نور و اشعه خورشید استفاده می‌شود. این سایبان برای کنترل گرمای هوا در تابستان و جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر، استفاده از این وسیله فضای بیرونی مغازه را برای مشتریان جذاب‌تر خواهد کرد و از آن‌ در برابر عوامل طبیعی و بارندگی حفاظت ‌می‌کند. ما در این مقاله از سایه برگ قصد داریم برای شما در مورد خرید سایبان برقی فروشگاهی، کارکرد و انواع آن توضیحاتی را ارائه دهیم. مهم‌ترین مواردی که در این مقاله در مورد سایبان برقی مغازه می‌خوانیم:

 • کاربرد سایبان برقی برای مغازه به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • انواع سایبان برقی فروشگاهی را با هم بررسی خواهیم کرد.
 • مراحل خرید سایبان برقی مغازه را از ۰ تا ۱۰۰ به شما خواهیم آموخت.
 • بررسی قیمت کرکره برقی مغازه و عوامل تاثیرگذار بر آن را تحلیل می‌کنیم.

کیفیت سایبان برقی مغازه

سایبان برقی چیست؟

سایبان برقی یکی از سایبان‌های جمع شونده است که به وسیله یک موتور برقی، یاز و بسته می‌شود. این سازه متحرک، ساختاری مکانیکی دارد که توسط یک ریموت کنترل حرکت می‌کند. سازه مستحکم این سایبان، با موتور الکتریکی خود، توانایی این را دارد که پوشش خوبی را برای مشتری قرار دهد. دسته زاپاس تعبیه شده در این محصول، در صورتی که برق، قطع باشد، می‌تواند این سایبان را به حالت دستی تغییر دهد.

البته امروزه برخی از سایبان‌ها در بازار، همراه خود باتری را هم اضافه کرده است. این باتری توانایی این را دارد که در صورت قطع جریان برق، انرژی الکتریکی مورد نیاز آن را تامین کند. ریموت سایبان‌ها در برخی از مدل‌ها، قابلیت دادن شیب تا درجه استاندارد را دارند. برد ریموت این محصول تا ۴۰ متر قابل ارتقا خواهد بود.

برای خرید سایبان برقی با ما در تماس باشید: ۰۹۳۸۸۳۷۴۰۲۳ – ۰۹۳۷۲۱۵۹۷۸۰

انواع سایبان برقی

سایبان‌های برقی با توجه به نیاز مشتری انواع مختلفی دارد. در ادامه به چند مورد از پرفروش‌ترین انواع سایبان برقی اشاره می‌کنیم:

 • سایبان برقی فول باکس
 • سایبان برقی حیاط
 • سایبان برقی اتوماتیک
 • سایبان برقی استخر
 • سایبان برقی استخر
 • سایبان برقی پارکینگ
 • سایبان برقی دوطرفه
 • سایبان برقی مغازه و فروشگاه
 • سایبان برقی پنجره و بالکن
 • سایبان برقی کالسکه ای

مزایای سایبان برقی

سایبان‌های برقی مزیت‌هایی را دارد که آن را از سایر محصولات مشابه مجزا خواهد کرد. به طور کلی می‌توان مزایای سایبان برقی را به صورت زیر دسته بندی نمود:

 • سایبان‌های برقی دارای ابعاد و اندازه‌های متفاوت است و با توجه به نیاز مشتری ابعاد آن قابل تنظیم خواهد بود.
 • سایبان‌های برقی قادر است در برابر عوامل طبیعی، از خود مقاومت بالایی را نشان دهد.
 • روش باز و بسته کردن این سایبان هم به صورت دستی و هم به صورت استفاده از ریموت کنترل خواهد بود.
 • از نظر بصری می‌تواند جلوه زیبایی به محیط دهد.
 • قیمت سایبان برقی با توجه به نوع کارایی آن، کاملا مناسب است.
 • این سایبان در زمان بارش باران و برف، بسیار کاربردی بوده و از فضای تحت پوشش آن می‌توان استفاده کرد.

کیفیت خرید سایبان برقی

برای اینکه بدانید کیفیت سایه بان برقی مغازه چه تاثیری بر روی کارایی آن دارد، باید حتما مطالب زیادی را بدانید. طول عمر و نوع کارکرد سایبان‌های برقی، به انتخاب درست شما از برند معتبر بستگی دارد. این محصول باید از متریال و موتور توربولار با کیفیتی استفاده کند. شما حتما باید در نظر داشته باشید که کیفیت خوب قطعات همراه با قیمتی مقرون به صرفه باشد. رضایتمندی مشتری در خرید سایبان مغازه با توجه به کیفیت آن مشخص خواهد شد.

خرید و فروش سایه بان برقی مغازه

خرید و فروش سایبان برقی مغازه از روش‌های مختلفی انجام می‌شود که خرید آن به شکل اینترنتی و تلفنی در حال حاضر بسیار مرسوم‌تر است. با این روش، هزینه‌های تحمیلی و اضافه به مشتری بسیار کم خواهد شد. شما می‌توانید با کارشناسان سایه برگ در تماس باشید و مشاوره‌های تخصصی این خرید را به خوبی بگیرید.

قیمت سایبان برقی مغازه

همانطور که می‌دانید قیمت سایه بان برقی مغازه تحت تاثیر عوامل زیادی محاسبه می‌شود. از مهم‌ترین عوامل قیمت گذاری بر روی این محصول، می‌توان موارد زیادی را معرفی کرد. در مغازه اصولا دو نوع سایبان مورد استفاده قرار می‌گیرد که سایبان کالسکه‌ای یکی از انواع این محصول است. البته باید گفت که برای خرید سایبان برقی مغازه، با توجه به نوع اسکلت اصلی‌ آن قیمت گذاری انجام خواهد شد. نوع پارچه نیز در قیمت سایبان برقی نیز بسیار موثر است. قیمت سایبان دستی از نوع برقی آن کمتر خواهد بود، زیرا موتور برقی ندارد.

قیمت سایبان برقی برای مغازه به جنس و کیفیت مواد اولیه آن بستگی خواهد داشت. جنس پارچه، اندازه سایبان و کیفیت اسکلت، از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت در خرید سایبان برقی فروشگاهی است. پارچه سایبان برقی انواع مختلفی دارد و شامل موارد زیر است که با توجه به سلیقه مشتری و مکان مورد استفاده سایبان قابل تغییر خواهد بود:

سایبان برقی فروشگاهی چه مزیت هایی دارد؟

بزرگترین مزیت استفاده از سایبان برقی مغازه، تبلیغ کسب و کار شما است و از طریق چاپ لوگو روی سایبان این قابلیت امکان پذیر خواهد بود. این کار برای معرفی کسب و کار شما به افرادی است که امکان بازدید خارج مغازه شما را دارند. این موضوع باعث خواهد شد، برند شما به صورت شبانه روزی برای عامه کاربران و مشتریان، نمایش داده شود.

یکی دیگر از کاربرد‌های سایبان برقی فروشگاهی، محافظت از دارایی‌های شما در برابر تابش نور خورشید، باران شدید و عوامل طبیعی است. طبق بررسی‌های انجام شده، دمای زیر سایبان تا حد قابل توجهی خنک‌تر خواهد بود. از طرفی وقتی از ورود نور خورشید جلوگیری شود، نیاز کمتری به سیستم سرمایشی است و مصرف برق هم کمتر خواهد شد.

سایبان برقی فروشگاهی چه مزیت هایی دارد؟

مطالعه آزاد: پنجره گیوتینی برقی

انواع سایبان برقی مغازه و فروشگاه

در سایه برگ، انواع مختلفی از سایبان جمع شونده برای مغازه وجود دارد که شامل انواع زیر است:

 • سایبان بازویی (کلاسیک)
 • سایبان کالسکه‌ای (دکوراتیو)
 • سایبان پنجره ای (wintent)
 • سایبان پوششی
 • سقف متحرک برقی

انواع سایبان برقی مغازه و فروشگاه

نصب سایبان برقی: ۰۹۳۸۸۳۷۴۰۲۳ – ۰۹۳۷۲۱۵۹۷۸۰

راهنما خرید سایبان برقی مغازه در ۴ مرحله

هنگامی که بخواهید خرید سایبان برقی برای مغازه یا فروشگاه خود انجام دهید، دانستن چند نکته کلیدی، بسیار مهم خواهد بود. این موارد به شما در انتخاب و خرید درست کمک می‌کند و مانع از صرف هزینه اضافی برای شما خواهد شد. می‌توان به گام‌های زیر برای خرید سایبان مغازه اشاره کرد:

 • بازدید از مغازه (محل)

زمانی که شما تصمیم به خرید سایبان برقی برای مغازه خود دارید، باید با کارشناسان این حوزه تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای بازدید حضوری به محل کسب و کار شما بیاید. با بررسی دقیق همه جوانب را بسنجد تا بتوانند شما را در امر خرید بهتر راهنمایی کنند.

اندازه‌ گیری سایبان برقی

بعد از بررسی دقیق محیط و اندازه‌گیری‌ها، کارشناس به شما پیشنهاداتی را می‌دهد که اگر با شما به توافق رسید، پروسه و فرآیند طراحی و ساخت سایبان را برای شما شروع می‌کند.

 • انتخاب پارچه

جنس پارچه با توجه به نظر کارشناس و شرایط آب ‌و‌ هوایی محلی که شما در آن قرار دارید، انتخاب می‌شود ولی طرح و رنگ پارچه به انتخاب شما مشتریان خواهد بود.

 • چاپ لوگو

اگر تمایل به چاپ لوگو یا طرح تبلیغاتی خود بر روی سایبان دارید، این مسئله را با کارشناسان سایه برگ در میان بگذارید تا طرح مورد نظر شما را با کیفیت عالی روی سایبان‌تان چاپ کنند.

راهنما خرید سایبان برقی مغازه

مطالعه بیشتر: خرید سایبان بازویی

جمع بندی خرید سایبان برقی

انواع مختلف سایبان برقی فروشگاهی شامل مدل کلاسیک، دکوراتیو و پنجره‌ای در بازار موجود است. مراحل سفارش و خرید سایبان برقی شامل بازدید، اندازه گیری، انتخاب پارچه، چاپ لوگو و نصب خواهد بود. قیمت سایبان برقی مغازه به جنس پارچه، اندازه و کیفیت اسکلت آن بستگی دارد. ما در این مقاله از سایه برگ سعی کردیم شما را با سایبان برقی مغازه و تمامی فاکتور‌های مرتبط با آن آشنا کنیم. در صورتی که هنوز سوال یا ابهامی برای شما مشتریان عزیز وجود دارد، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت با بهترین کیفیت به آن پاسخ داده شود.

سوالات متداول خرید سایبان برقی

سایبان های برقی فروشگاهی چه انواعی دارند؟

سایبان بازویی، سایبان کالسکه‌ای، سایبان پوششی و سقف برقی انواع سایبان برقی هستند.

بیشترین کاربرد سایبان برقی در چه مکان‌هایی خواهد بود؟

بیشترین موارد کاربرد سایبان برقی اتوماتیک، پارکینگ خودروها، جلو درب مغازه‌ها و بالکن خانه‌ها است.

۵/۵ - (۹ امتیاز)