سایبان برقی مغازه
12
اسفند

خرید سایبان برقی مغازه و فروشگاه + قیمت ۱۴۰۲

سایبان برقی مغازه یکی از پرکاربرد ترین وسیله ها از گذشته تا با امروز بوده، سایبان برقی مغازه که از قدیم مورد توجه همگان بوده، از این وسیله برای حفاظت اجناس داخل ویترین مغازه‌ها در برابر نور و اشعه خورشید، برای کنترل گرمای هوا در تابستان و جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب مورد استفاده قرار می‌گرفت.

از طرفی دیگر، فضای بیرونی مغازه را برای مشتریان دلپذیر می‌کرد و از آن‌ها در برابر آفتاب و بارندگی حفاظت ‌می‌کند. ما در این مقاله از سایه برگ قصد داریم دانش شما را در مورد سایبان برقی فروشگاهی و کارکرد و انواع آن بالا ببریم. مهمترین مواردی که در این مقاله می‌خوانیم:

 • کاربرد سایبان برقی برای مغازه بطور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • انواع سایبان برقی فروشگاهی را با هم بررسی خواهیم کرد.
 • مراحل خرید سایبان برقی مغازه را از ۰تا ۱۰۰به شما خواهیم آموخت.
 • بررسی قیمت کرکره برقی مغازه و عوامل تاثیرگذار بر آن را تحلیل خواهیم کرد.

قیمت سایبان برقی مغازه

سایبان برقی جلو مغازه از قدیم تا امروز

مدل سایبان‌ها در قدیم خیلی ساده بودند و از یک پارچه ساده و یک پایه چوبی تشکیل شده بودند که فقط سایه ایجاد می‌کردند اما امروزه با بروز شدن کسب و کارها، سایبان‌ها هم بروز شدند.

امروزه سایبان برقی مغازه باید دارای خاصیت جمع شوندگی باشد یعنی طراحی آن به گونه‌ای باشد که وقتی سایبان جمع می‌شود هیچ مدرکی دال بر وجود آن نباشد. جنس سایبان تاشو برقی هم باید از پارچه‌ای انتخاب شود که مانع نفوذ آب باران شود.

سایبان برقی فروشگاهی چه مزیت هایی دارد؟

بزرگترین مزیت استفاده از سایبان برقی مغازه، تبلیغ کسب و کار شماست که از طریق چاپ لوگو روی سایبان امکان پذیر است و برای شناساندن کسب و کار شما به همه افرادی است که خارج از مغازه شما هستند و شما را نمی‌شناسند. این موضوع باعث می‌شود برند شما بصورت شبانه روزی دیده شود.

یکی دیگر از کاربرد‌های سایبان برقی فروشگاهی، حفظ دارایی‌های شما در برابر تابش نور خورشید یا باران شدید است. طبق بررسی‌های انجام شده هوای زیر سایبان تا حدود ۲۰ درجه خنک‌تر می‌باشد؛ از طرفی وقتی از ورود نور خورشید جلوگیری شود، نیاز کمتری به سیستم سرمایشی است و مصرف برق هم کمتر می‌شود.

مطلب پیشنهادی: تاثیر استفاده از شیشه گیوتینی در ویترین فروشگاه و مغازه‌ها.

انواع سایبان برقی مغازه و فروشگاه

انواع سایبان برقی مغازه و فروشگاه

در سایه برگ، انواع مختلفی از سایبان جمع شونده برای مغازه وجود دارند که شامل انواع زیر است:

 • سایبان بازویی (سایبان برقی)
 • سایبان کالسکه‌ای
 • سایبان پوششی
 • سقف برقی

راهنما خرید سایبان برقی مغازه در ۴ مرحله

هنگامی که بخواهید برای مغازه خود سایبان برقی سفارش دهید، دانستن چند نکته کلیدی و بسیار مهم که ما در ادامه این مقاله برایتان شرح خواهیم داد. این موارد به شما در انتخاب و خرید درست کمک می‌کند و مانع از صرف هزینه اضافی برای شما خواهد شد.

 • بازدید از مغازه (محل)

زمانی که شما تصمیم به خرید سایبان برای مغازه خود دارید، باید با کارشناسان این حوزه تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای بازدید حضوری به محل کسب و کار شما بیایند و با بررسی دقیق همه جوانب را بسنجند تا بتوانند شما را در امر خرید بهتر راهنمایی کنند.

 • راهنما خرید سایبان برقی مغازه در ۴ مرحله

 • اندازه‌گیری سایبان برقی

بعد از بررسی دقیق محیط و اندازه‌گیری‌هایی که توسط افراد خبره انجام شد، کارشناس به شما پیشنهاداتی را می‌دهد که اگر با شما به توافق رسید، پروسه طراحی و ساخت سایبان برای مغازه شما شروع می‌شود.

 • انتخاب پارچه

جنس پارچه بنا به نظر کارشناس و شرایط آب ‌و‌ هوایی محلی که شما در آن قرار دارید انتخاب می‌شود ولی طرح و رنگ پارچه به انتخاب شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 • چاپ لوگو

اگر تمایل به چاپ لوگو یا طرح تبلیغاتی خود بر روی سایبان دارید، این مسئله را با کارشناسان ما در سایه برگ در میان بگذارید تا طرح مورد نظر شما را با کیفیت عالی روی سایبان‌تان چاپ کنند.

قیمت سایبان برقی مغازه چقدر است؟

قیمت سایبان برقی برای مغازه به جنس و کیفیت مواد اولیه آن بستگی دارد. جنس پارچه، اندازه سایبان و کیفیت اسکلت از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت برای سایبان برقی فروشگاهی است. پارچه سایبان برقی انواع مختلفی دارد که شامل:

 • برزنت
 • پلی استر (پنبه)
 • پی وی سی

که با توجه به سلیقه مشتری و مکان مورد استفاده سایبان قابل تغییر است.

نصب سایبان برقی مغازه و فروشگاه

جمع بندی

آن چه در مقاله سایبان برقی مغازه خواندیم:

انواع مختلف سایبان برقی فروشگاهی شامل مدل بازویی، کالسکه‌ای و پوششی است. مراحل سفارش و خرید سایبان برقی مغازه بازدید از مغازه، اندازه گیری، انتخاب پارچه و در نهایت چاپ لوگو است. قیمت سایبان برقی مغازه به جنس پارچه، اندازه و کیفیت اسکلت آن بستگی دارد.

ما در این مقاله از سایه برگ سعی کردیم شما را با سایبان برقی مغازه و تمامی فاکتور‌های مرتبط با آن آشنا کنیم. در صورتی که هنوز سوال یا ابهامی برای شما مشتریان عزیز وجود دارد لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت با بهترین کیفیت به آن پاسخ داده شود.

سایبان های برقی فروشگاهی چه انواعی دارند؟

سایبان بازویی، سایبان کالسکه‌ای، سایبان پوششی و سقف برقی انواع سایبان برقی هستند.

از سایبان برقی (بازویی) در چه جاهایی استفاده می‌شود؟

از سایبان اتوماتیک برقی جلو درب مغازه ها، بالکن خانه‌ها و پارکینگ خودرو استفاده می‌شود.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)