سایبان ماشین
23
آذر

قیمت سایبان چتری ماشین

قیمت سایبان چتری ماشین؛ اگر گاراژی برای نگهداری خودرو ندارید، می‌تواند دردناک باشد. مطمئناً، می‌توانید روکش خودرو تهیه کنید، اما آن تکه پارچه چندلایه، در برابر تگرگ‌های بزرگتر محافظ مناسبی برای ماشین شما نیست. سایبان چتری ماشین به طور کامل از خیس شدن آن در هنگام بارندگی مانند قوطی گاراژ محافظت می‌کند. با این حال، یک راه حل در بازار وجود دارد که می‌تواند تقریباً به همان اندازه که یک گاراژ کارایی دارد، در هر کجا که می‌روید از اتومبیل شما محافظت کند. به آن سایبان چتری چتر ماشین می‌گویند.

ما در این مقاله از سایه برگ قصد ارائه توضیحاتی در رابطه با قیمت سایبان چتری ماشین و دیگر موارد مربوط به آن، داریم. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد تولید و اجرای سقف اتومات می توانید به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

سایبان چتری ماشین چیست؟

سایبان چتری ماشین دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد؛ یعنی این مدل، چتری است که بالای ماشین شما می‌رود تا از برخورد عناصری که از آسمان می‌افتند محافظت شود. علاوه بر این، یک سایبان چتری خودرو سایه‌ای از اشعه‌های خورشید ایجاد می‌کند که فضای داخلی شما را در تمام فصول سال خنک نگه می‌دارد.

مطلب پیشنهادی: سایبان برقی خودرو

از آنجایی که قابل حمل است، آیا می‌توان با سایبان چتری ماشین رانندگی کرد؟

از نظر فنی، احتمالاً می‌توانید با سایبان چتری اتومبیل در اطراف رانندگی کنید، اما به دلایل ایمنی آن را توصیه نمی‌کنیم. همچنین، چتر ماشین یا ماشین شما ممکن است در این فرآیند آسیب ببیند.

نکته: شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به صفحات  قیمت سقف متحرک پارگینگ و قیمت سایبان جمع شونده اطلاعات مناسبی در امور مربوطه کسب کنید.

نصب سایبان چتری ماشین

ابتدا باید بفهمید ماشین شما چقدر طول دارد و اندازه مناسب چتر را بخرید تا کل ماشین را بپوشاند. هنگامی که چتر را دریافت کردید، باید آن را مطابق دستورالعمل مونتاژ کنید. پس از مونتاژ چتر، اکنون می‌توانید با قرار دادن مکنده بزرگ روی سقف خودرو، آن را بر روی خودرو نصب کنید.

برخی از چترها خودکار هستند در حالی که برخی دیگر دستی می‌باشند، برای چترهای خودکار، می‌توانید با لمس یک دکمه از کنترل از راه دور ارائه شده، چتر را گسترش دهید یا به کار ببرید. اما برای چترهای دستی، باید چتر را به صورت دستی گسترش دهید. پس از آن، باید تله‌ها و قلاب‌های مختلف را به دستگیره‌های در درب صندوق عقب و کاپوت بچسبانید تا چتر را در جای خود نگه دارید.

انواع و قیمت سایبان چتری ماشین را در سایت فروشگاهی Amazon می‌توانید ملاحظه کنید.

قیمت سایبان چتری ماشین
قیمت سایبان چتری ماشین اتوماتیک از دستی گران تر است؛ زیرا به وسلیه یک ریموت، می‌توان آن را کنترل کرد

ویژگی‌های سایبان چتری ماشین

این مدل سایبان از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است که در اینجا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • در برابر نور مستقیم خورشید، برخورد یا پرتاب شدن اجسام، برف، باران، تگرگ و ضربه از خود مقاومت نشان می‌دهد و از ماشین شما حفاظت می‌کند.
  • از دزدیده شدن خودروی شما جلوگیری می‌کند: برای حفظ تعادل سایبان، ۴ طرف ماشین طناب با قلاب‌هایی بسته می‌شود. شما همچنین می‌توانید اندازه این طناب‌ها را تغییر دهید. از آنجایی که سیمی از جنس استیل در این طناب‌ها تعبیه شده است و به راحتی بریده نمی‌شود، هیچ سارقی نمی‌تواند سایبان اتوموبیل شما را مورد سرقت قرار دهد. در نتیجه می‌توان گفت که سایبان چتری ماشین ضد سرقت است.
  • این نوع چتر به راحتی قابل حمل است و شما می‌توانید در هر لحظه و هر مکان از آن استفاده کنید.

هزینه سایبان چتری ماشین چقدر است؟

بسته به سایز خودروی خود و اینکه آیا می‌خواهید سایبان چتری ماشین اتوماتیک (سقف متحرک اتوماتیک) داشته باشید یا خیر، می‌توانید انتظار پرداخت مبلغ ۴ میلیون تومان به بالا را داشته باشید. درست است که این هزینه سنگینی است، اما با توجه به اینکه می‌تواند میلیون‌ها تومان خسارت به خودروی شما در بدترین شرایط آب و هوایی را کاهش دهد، پس مناسب است.

کلام پایانی

حال اگر شما عزیزان به دنبال خرید و تهیه سایبان چتری خودرو خود هستید، می‌توانید به سایت سایه برگ مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت سایبان چتری ماشین نیز می‌توانید با برقراری تماس با همکاران ما این امر را برای خود میسر سازید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)