نصب انواع سایبان تبلیغاتی مغازه
26
بهمن

سایبان تبلیغاتی به عنوان یک وسیله طراحی دکوراسیون مکان‌های تجاری مانند کافه و رستوران و همچنین مغازه و فروشگاه‌های بزرگ استفاده می‌شود. برای کاهش هزینه مالیات به جای نصب تابلوها می‌توانید سایبان تبلیغاتی را نصب کنید. با نصب این سازه یک فضای بدون استفاده را به یک فضای دنج تبدیل می‌کنید. نصب انواع سایبان‌ها برای تبلیغات به همراه قیمت و خدمات مورد نیاز ارائه می‌شود.

انواع سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی بر اساس جنس یا متریال ساخت به چند دسته تقسیم می‌شوند. رایج ترین آن‌ها، بالای درب مغازه‌ها نصب می‌شود. خرید سایبان‌ برقی نسبت به سایبان دستی در میان مغازه داران، بیشتر رواج دارد. سایبان برقی امکان باز و بسته شدن با ریموت را دارند اما همانطور که از اسم سایبان تبلیغاتی دستی پیداست، به صورت دستی باید باز و بسته شوند که معمولا انجام این کار دشوار خواهد بود.

یکی از قطعات سایبان‌ها بازوهای آن است که برای باز و بسته شدن استفاده می‌شود. تبلیغات روی سایبان دستی با مدل برقی تفاوتی ندارد اما روش نصب و اجرای این دو نوع متفاوت خواهد بود. در ادامه انواع این محصولات را با شرح ویژگی‌ها نام می‌بریم.

انواع سایبان تبلیغاتی

مطلب پیشنهادی: سایبان متحرک رستوران

سایبان بازویی

خرید سایبان بازویی (فنری) از جمله بهترین نوع سایبان است. طراحی و نصب سایه بان تبلیغاتی بازویی باید توسط نصاب انجام شود. با توجه به اینکه سایبان‌ها برای تبلیغات و ترغیب کردن اشخاص و به جای تابلوها استفاده می‌شود، انتخاب جنس چتر، برقی یا دستی بودن آن‌ها و همچنین کیفیت چاپ، از جمله موارد مهم به شمار می‌آید. سایبان فنری، علاوه بر اینکه کارایی بالایی دارند، قابلیت طراحی خاص و منحصر به فرد را برای صاحبان کسب و کار پشتیبانی می‌کند. کیفیت نصب و جنس سایبان بازویی علاوه بر افزایش رضایت خریداران، جذابیت بیشتری برای مشتریان دارد.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

طراحی سایبان کالسکه‌ای برای مغازه و مکان‌های تجاری کاربردی است. سایه بان کالسکه ای یکی از مدل‌های نوستالژیک است که از گذشته برای تبلیغات فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و کافه‌ها و رستوران‌ها از آن‌ها استفاده می‌کرند. انتخاب رنگ و طرح و متریال ساخت آن به عهده خریدار است. نصب و راه اندازی این مدل سایبان توسط متخصصان باید انجام شود. برای انتخاب نصاب سایبان تبلیغاتی می‌توانید از سایت‌های معتبر خدماتی کمک بگیرید. با ارائه اطلاعاتی در مورد مدل سایبان، ابعاد و جنس، از مشاوره نصب و راه اندازی را کمک بگیرید.

سایبان تبلیغاتی رایگان

سفارش سایبان تبلیغاتی رایگان یک طرح ویژه توسط شرکت‌های عرضه کننده است که برای سفارش در تعداد بالا تنظیم شده است. برای فروشگاه‌های بزرگ یا کافه رستوران‌های بزرگ، استفاده از سایبان‌های مدل رایگان یک مزیت به شمار می‌آید. برای نصاب رایگان بودن کالا تفاوتی ندارد، تنها نوع سایبان بر شیوه نصب موثر است. اگر به ترغیب کردن مشتریان برای خرید اهمیت می‌دهید.

نصب سایبان تبلیغاتی

اگر دنبال یک متخصص برای نصب سایبان تبلیغاتی هستید، پیش از اقدام این بخش از مقاله را بخوانید. در این بخش سعی می‌کنیم به برخی نکات مهم برای نصب بپردازیم تا با آگاهی کامل کالای متناسب با سطح نیاز خود را انتخاب کنید. برای اینکه اجرای سایبان شما با موفقیت انجام شود، پیش از خرید با یک متخصص نصب مشورت کنید. یکی از بهترین گزینه برای انتخاب و خرید و نصب، سایت‌های معتبر خدماتی است.

توسط این سایت‌ها متخصصان به محل اعزام می‌شوند و سایبان مناسب با مکان را با توجه به سلیقه خریدار پیشنهاد می‌دهند. پس از ارسال تجهیزات به محل، نصب را شروع می‌کنند. پایه‌های U به شکل زاویه ۹۰ درجه با سطح زمین نصب و با فاصله‌های استاندارد با دیوار قرار می‌گیرند.

نصب سایبان تبلیغاتی

قیمت سایبان تبلیغاتی

قیمت سایبان تبلیغاتی به عوامل زیادی بستگی دارد. متریال ساخت سایبان و ابعاد آن، باعث افزایش یا کاهش قیمت می‌شود. برای انجام تبلیغات، هزینه چاپ تبلیغات بر روی چتر سایبان و نصب و راه اندازی آن از دیگر مخارج برای سایبان تبلیغاتی است. برای اینکه هزینه نصب و راه اندازی را کاهش دهید، با کارشناسان سایت‌های خدماتی در تماس باشید. متخصصان فنی یا نصاب سایت سایه برگ علاوه بر نصب با کیفیت بالا و هزینه مقرون به صرفه، به عنوان یک مشاور و راهنمای مطمئن در اجرا به تمام مراجعین کمک می‌کند.

ساخت سایبان تبلیغاتی

برای ساخت سایبان تبلیغاتی ، اجزای آن به صورت جداگانه توسط تولید کننده‌ها تولید می‌شوند. یکی از این قطعات، چتر سایبان است. اگر خریدار به یک طرح برای تبلیغات نیاز داشته باشد، باید طرح مورد نظر را سفارش بدهد. پس از دریافت تمام قطعات می‌توانید هر کدام را با توجه به استانداردهای نصب بر روی هم قرار دهید. سایبان تبلیغاتی برقی از جمله نمونه‌های پرطرفداری است که نصب و راه اندازی آن متفاوت است.

مطالعه بیشتر: پنجره گیوتینی برقی

سوالات متداول سایبان تبلیغاتی مغازه

هزینه نصب سایبان تبلیغاتی چقدر است؟

نوع تبلیغاتی سایبان با توجه به قطعات متفاوتی که دارد، هزینه متفاوتی خواهد داشت. برای برآورد دقیق با کارشناسان فنی تماس بگیرید و با ارائه اطلاعات مورد نیاز قیمت نصب را دریافت کنید.

نصب سایبان تبلیغاتی مغازه ضروری است؟

سایبان تبلیغاتی مغازه به عنوان یک روش بازاریابی کم هزینه و بدون مالیات برای فروشگاه ها، کافه و رستوران ها مناسب است.

سخن پایانی سایبان تبلیغاتی مغازه

در این مقاله سعی کردیم به کاربرد سایبان ها، فروشگاه، کافه و رستوران و انواع مکان‌های تجاری بپردازیم. این سازه به عنوان یک روش بازاریابی در میان بسیاری از صاحبان کسب و کار طرفدار دارد. انواع سایبان‌ها به کمک نصاب برای مکان های مناسب به خریداران پیشنهاد می‌شود. روش ساخت و تولید سایبان که به صورت قطعات جداگانه ساخته می‌شوند و نکات مهم در نصب را شرح دادیم. از شما خواننده گرامی متشکریم که تا پایان این مقاله با ما بودید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)