سقف ریلی استخر
15
اسفند

سقف ریلی استخر

استفاده از سقف ریلی استخر این روزها بسیار به چشم می خورد. علت آن این است که در ساخت و سازهای جدید در حیاط ویلاها معمولا یک استخر تعبیه می شود. برای اینکه کارایی این استخرها بالاتر برود برای آن سقف متحرک استخر تعبیه می شود.

سقف ریلی استخر چه کارایی دارد؟

برای آنکه بیشتر متوجه شوید که سقف ریلی استخر چه کارکردی دارد و چرا میزان درخواست برای خرید و نصب سقف کرکره ای استخر زیاد شده است، در این قسمت کاملا آن را مورد بررسی قرار داده ایم.

استفاده از استخر در فصول سرد

سقف ریلی استخر، این امکان را فراهم می کند که در فصول سرد سال و حتی در هنگام بارش برف و باران بتوانید هوای مطبوعی در استخر ایجاد کند و بتوانید در این شرایط آب و هوایی از استخر استفاده کنید.

نصب سقف ریلی استخر

استفاده از استخر در فصول گرم

هچنین در فصول گرم و تابش شدید آفتاب نیز، ممکن است استفاده از استخر ممکن نباشد و حتی در صورت استفاده، امکان آفتاب سوختگی بالا است. با نصب سقف ریلی استخر نیز می توان از میزان شدت تابش آفتاب به استخر و گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کرد.

بالا بردن امنیت

یکی دیگر از محاسن استفاده از سقف ریلی استخر این است که در مکان هایی که تردد کودکان و یا حیوانات خانگی وجود دارد، نگرانی از بابت افتادن کودک و یا حیوان خانگی در استخر وجود دارد. بنابراین با نصب یک سقف تلسکوپی استخر می توان نگرانی خود را از این بابت کاهش داد و امنیت کودکان را بالا برد.

تمیز ماندن آب استخر

با استفاده از سقف سانروف استخر آب استخر از ریزش شاخ و برگ درختان و یا هرگونه آلودگی دیگری که ممکن است با باد حمل شود و داخل استخر بریزد در امان می ماند.

زیبایی بخشیدن به محیط

سقف ریلی استخر معمولا طراحی های زیبایی دارد که با محیط هماهنگ است. این طراحی ها با معماری محیط هماهنگ است و به محیط زیبایی می بخشد.

مطلب پیشنهادی: سقف متحرک پاسیو

خرید سقف ریلی استخر

انواع سقف ریلی استخر

سقف ریلی استخر سه نوع دستی، برقی و اتوماتیک دارد. نوع دستی با کمک یک هندل باز و بسته می شود. برای استفاده از این نوع سقف تلسکوپی استخر باید فردی در مواقع نیاز به صورت دستی سقف ریلی را باز و بسته کند. این مدل نسبت به دو مدل دیگر قیمت ارزان تری دارد. سقف  استخر برقی با کمک یک ریموت باز و بسته می شود و بدون هیچ فشاری به راحتی باز و بسته می شود. پوشش ریلی استخر اتوماتیک، مدل دیگری از سقف ریلی است که دارای تنظیماتی است. طبق این تنظیمات، سقف ریلی استخر در زمان های تعین شده به صورت خودکار باز و یا بسته می شود.

مطلب پیشنهادی: سایبان برقی خودرو

 از کجا سقف ریلی استخر بخریم

برای خرید و نصب سقف ریلی استخر می توانید به سایت مجموعه سایه برگ مراجعه کنید. شما می توانید با کارشناسان سایه برگ تماس برقرار کنید و از راهنمایی های آنان بهره مند شوید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)