ساخت سایبان چوبی مدرن
03
اسفند

چند ایده برای طراحی و ساخت سایبان چوبی مدرن

در گذشته بیشتر سایبان ها و آلاچیق ها با استفاده از مصالح ساختمانی ساخته می شود ولی امروز ساخت سایبان چوبی مدرن طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در دنیای امروز علاقه به طبیعت و طبیعت گردی در بین بسیاری از افراد شدت گرفته است. احتمالا این علاقه از تبلیغاتی که اینفلوئنسرهای اینستاگرامی در رابطه با دوستی با طبیعت و طبیعت گردی می کند، نشات می گیرد. این علاقه تا جایی پیش رفته است که افراد برای طراحی قسمت های مختلف خانه خود ترجیح می دهند از المان های که حس قرار گرفتن در طبیعت را برای آن ها تداعی می کند استفاده کنند.

بنابراین در این مقاله از سایت سایه برگ ما ۱۰ ایده برای ساخت سایبان چوبی مدرن به شما می دهیم.

ساخت سایبان چوبی مدرن مجهز به پنل تنظیم نور خورشید

ساخت سایبان چوبی که مجهز به پنل تنظیم نور خورشید است، این امکان را می دهد که هم در هوای آفتابی و هم در هوای ابری از آن استفاده کنید. در سقف این سازه پنلی تنظیم شده است که به راحتی می توانید میزان نور ورودی را کنترل کنید. همچنین فضاهای این نوع سایبان چوبی، مطابق با سلیقه شما طراحی و تجهیز می شود.

مطلب پیشنهادی: سایبان برقی مغازه

ساخت سایبان چوبی مدرن روستیک با سایبان پارچه ای

ساخت سایبان چوبی روستیک همانطور که از نام آن مشخص است، از چوب درخت روس است. این نوع سایبان چوبی معمولا به شکل مربع و ساده ساخته می شود. در بالا و اطراف این نوع سایبان چوبی پرده ای پارچه ای تعبیه شده است که در صورتی که نیاز به تنظیم نور خورشید بود با آن پرده پارچه ای به راحتی این کار صورت بگیرید.

طراحی سایبان چوبی مدرن

ساخت سایبان چوبی مدرن متصل به بنا

گاهی در برخی از خانه ها فضاهایی در جلوی خانه وجود دارد که می توانید با مجهز کردن آن، این بنا را به فضای مورد استفاده منزل خود ملحق کنید. برای این کار می توانید از شرکت سایه برگ بخواهید که کارشناسان خود را به محل شما اعزام کنند تا طراحی و ساخت سایبان چوبی را متناسب با فضای شما انجام دهند.

ساخت سایبان چوبی مدرن در کنار استخر

یکی دیگر از مکان هایی که با ساخت سایبان چوبی مدرن می توانید به آن مکان زیبایی ببخشید و علاوه بر آن راحتی را برای خود به ارمغان آوردید، ساخت سایبان چوبی مدرن در کنار استخر است. اگر در حیاط و باغ منزل خود استخری دارید می توانید با سراحی و ساخت سایبان چوبی مدرن فضای دل انگیزی را در کنار استخر برای خود فراهم کنید.

مقاله پیشنهادی: سقف متحرک استخر

ساخت سایبان چوبی مدرن برای فضاهای غذاخوری

اگر قصد دارید در فضاهای باز منزل خود غذا را صرف کنید و لحظات دلچسبی را در هنگام صرف غذا داشته باشید، توصیه می کنیم حتما از سایبان چوبی مجهز به سقف سرپوشیده استفاده کنید. وجود سقف سرپوشیده باعث بالارفتن بهداشت غذا می شود. با استفاده از این نوع سایبان می توانید زمانی که شرایط جوی و آب هوایی هم مساعد نیست از صرف غذا در فضای باز لذت ببرید.

مقاله پیشنهادی: سقف متحرک رستوران

طراحی سایبان چوبی مدرن برای فضای باز رستوران

چند نکته در انتخاب و ساخت سایبان چوبی مدرن

در انتخاب یک سایبان چوبی به این نکته توجه کنید که، سایبان شما با سبک معماری سایر قسمت های منزل شما هماهنگی داشته باشد. با توجه به اقلیم محل زندگی خود، اطمینان حاصل کنید که مصالح به کار رفته در سایبان، تحمل شرایط جوی مختلف را داشته باشد. به نکاتی که در نگهداری و تعمیر سایبان چوبی باید رعایت کنید، به خوبی دقت کنید.

از کجا یک سایبان چوبی مدرن و زیبا تهیه کنیم؟

برای خرید یک سایبان چوبی و مدرن می توانید به تخصص کارشناسان سایه برگ اعتماد کنید و برای طراحی و ساخت یک سایبان مدرن از آن ها کمک بگیرید.

 

به این مقاله امتیاز دهید